OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu





Z A W O D Y     P O Ż A R N IC Z E

KRUSZWICA     2012 r

Na stadionie CKIS "Ziemowit" przy ul.Poznańskiej 17 w Kruszwicy 2 czerwca 2012r. odbyły się Miejsko - Gminne Zawody Sportowo -Pożarnicze Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.
Do rywalizacji przystąpiło 10 drużyn strażackich. Zawodnicy startowali w dwóch konkurencjach: - bieg sztafetowy z przeszkodami 7 x 50 metrów i rozwiniecie bojowe na mokro.

Rywalizacja zawodników oceniana była przez niezależny zespół sędziowski z Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu z sędzią głównym zawodów kpt. Ireneuszem Taraszką.

W klasyfikacji końcowej grupy A (męska) zwyciężyły drużyny:

1 miejsce - OSP Witowice
2 miejsce - OSP Kruszwica
3 miejsce - ZOSP Cukrownia


W klasyfikacji końcowej grupy C (kobieca) zwyciężyła drużyna:

1 miejsce - OSP Kruszwica


Dodatkowo od Prezesa ZP ZOSP RP dh. Romana Zielińskiego uhonorowano pucharem drużynę z najlepszym wynikiem za rozwinięcie bojowe:

Drużyna ZOSP Cukrowni - czas 44 sekundy


Po uhonorowaniu drużyn prezes ZP ZOSP RP dh. Roman Zieliński i prezes ZMG ZOSP RP dh. Marek Rimer wręczyli nagrody laureatom szkolnego konkursu plastycznego "Zapobiegajmy Pożarom" z poziomu gminnego i powiatowego, którzy nie przybyli na capstrzyk dnia 4 maja br. po odbiór nagród.

Najwyższe odznaczenie związkowe - "Medal Honorowy im. Bolesława Chomicza" z rąk prezesa ZP ZOSP RP dh. Romana Zielińskiego odebrał dh. Witold Mrówczyński. Zasłużony i honorowy członek kruszwickich strażaków.

Wyrazy szacunku dla wszystkich startujących
za chęć walki i uzyskane wyniki,

GORĄCE PODZIEKOWANIA DLA
WSZYSTKICH ORGANIZATORÓW TYCH ZAWODÓW.

SZCZEGÓLNE PODZIĘKOWANIA
DLA DYREKCJI KSC "KRUSZWICA"
i

dh.   JAROSŁAWA   KACZMARKA

- bez ich zaangażowania nie byłoby zawodów


TABELA WYNIKÓW KOŃCOWYCH
miejsceJEDNOSTKAsuma punktów
1OSP WITOWICE105
2OSP KRUSZWICA106
3ZOSP CUKROWNIA 1107
4OSP OSTROWO110,2
5OSP OSTÓWEK112
6OSP RACICE116
7ZOSP CUKROWNIA 2119
8ZOSP TŁUSZCZOWE121
9OSP CHEŁMCEdyskwalifikacja
1KDP KRUSZWICA
kobieca
127,4


SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJA w SZTAFECIE :
NAZWAczas
uzyskany
punkty
karne
suma punktówklasyfikacja
OSP CHEŁMCE58,0058,01
OSP WITOWICE59,0059,02
OSP KRUSZWICA61,0061,03
ZOSP CUKROWNIA 163,0063,04
OSP OSTROWO64,0064,05
ZOSP TŁUSZCZOWE64,0064,05
OSP RACICE65,0065,06
OSP OSTRÓWEK66,0066,07
ZOSP CUKROWNIA 268,0068,08
OSP KRUSZWICA
kobieca
70,0070,01


SZCZEGÓŁOWA PUNKTACJA w ĆWICZENIU BOJOWYM :
NAZWAczas
uzyskany
punkty
karne
suma punktówklasyfikacja
ZOSP CUKROWNIA44,0044,01
OSP OSTRÓWEK44,2044,22
OSP KRUSZWICA45,0045,03
OSP WITOWICE41,0546,04
OSP OSTROWO48,0048,05
OSP RACICE51,0051,06
ZOSP CUKROWNIA 251,0051,06
ZOSP TŁUSZCZOWE57,0057,07
OSP CHEŁMCE - - 0 - - 9
OSP KRUSZWICA
kobieca
57,4057,41


FOTO RELACJA z ZAWODÓW
autorem zdjęć jest Janek Michalak i zespół redakcyjny OSP

puchar puchar
puchar2
puchar3




linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 659 gościem na Naszej stronie.

o     747     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022