OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

Ć W I C Z E N I A     G A Ś N I C Z E

w Zakładach Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o.

W dniu 13 listopada 2012 r. na terenie Zakładów Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o. w Kruszwicy ogłoszono alarm pożarowy. Ewakuowano pracowników, powiadomiono najbliższą straż pożarna.

Gdy przyjechaliśmy na teren zakładu usłyszeliśmy, że jeden z pracowników pozostał w zagrożonych pomieszczeniach na pierwszym piętrze.
Kolejny wóz ratowniczo - gaśniczy z OSP Chełmce miał za zadanie ustawić drabinę i podać jeden prąd wody z dachu na źródło pożaru.
W akcji uczestniczył też zespół medyczny, który przejął ewakuowanego poszkodowanego. Pozostali ratownicy prowadzili działania gaśnicze wewnątrz budynku.

Winien jestem sprostowanie.

Opisane działania były szkoleniem uzgodnionym z dyrekcją zakładu. W szkoleniu uczestniczący pracownicy poznali zasady zachowania się podczas pożaru. Strażacy natomiast zapoznali się z zagrożeniami typowymi dla tego typu zakładów.

Omówienie ćwiczeń dokonał obecny na zakładzie Komendant Miejsko- Gminny Jacek Kaczmarek.FOTORELACJA


linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 639 gościem na Naszej stronie.

o     724     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022