OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

KURS   DLA
  KANDYDATÓW   NA   STRAŻAKA

W pomieszczeniach Naszej strażnicy przeprowadziliśmy dla kandydatów na strażaka kurs podstawowy pierwszego stopnia.

Organizatorem kursu była Komenda Powiatowa PSP w Inowrocławiu, a wykładowcami bryg. Stanisław Orzeł i tech. poż. Mieczysław Musiałowski. Kurs odbywał się 4 razy w tygodniu w dniach od 16 listopada do 7 grudnia w godzinach popołudniowych.

W kursie uczestniczyli kandydaci na strażaków z jednostek OSP Kruszwica, Chełmce, Ostrówek, Witowic, Zakładów Tłuszczowych i Cukrowni.

8 grudnia Komisja Egzaminacyjna w składzie bryg. Stanisław Orzeł, kapt. Jacek Kaczmarek i tech. poż. Mieczysław Musiałowski zweryfikowali zdobytą wiedzę kandydatów w trudnym egzaminie pisemnym i praktycznym.

Do egzaminu niedopuszczonych zostało dwóch kursantów, a jeden nie dojechał. Pozostali wykazali się wysokim poziomem wiedzy.

Miło mi poinformować, że grono strażaków powiększyło się o kolejnych 21 druhów Ochotniczej Straży Pożarnej uprawnionych do niesienia pomocy w sytuacjach nagłych i trudnych.FOTORELACJA


linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 641 gościem na Naszej stronie.

o     726     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022