WALNE     ZEBRANIE

22   luty   2013 roku

Co roku cała brać strażacka spotyka się na walnym zebraniu sprawozdawczym.
22 lutego 2013 r. o godzinie 17 00 Prezes Jacek Kaczmarek hymnem strażackim otworzył zebranie i powitał zaproszonych gości i pozostałych zebranych.
Na zebranie przybyli:

• dh.Zdzisław Dąbrowski - Prezes Zarządu Wojewódzkiego OSP RP w Toruniu
  • dh.Marek Rimer - prezes ZO MG Z OSP RP w Kruszwicy
  • dh.Jerzy Stanny - członek ZO MG Z OSP RPw Kruszwicy
  • bryg. Rafał Wesołek - przedstawiciel KP PSP w Inowrocławiu
  • bryg.Janusz Halak - przedstawiciel KW PSP w Toruniu
  • Mikołaj Bogdanowicz - w-ce burmistrz MiG Kruszwica
  • Lechosław Tarnowski - Komendant Państwowej Straży Rybackiej
  • Maciej Banachowski - w-ce Prezes Zarządu Wojewódzkiego WOPR woj. Kujawsko- Pomorskiego w Bydgoszczy

Zgodnie z obowiązującą procedurą wybrano przewodniczącego zebrania, protokolanta, komisje mandatową, skrutacyjną, oraz uchwał i wniosków.

Zgodnie z przygotowanym programem odczytano sprawozdania i plany. W głosowaniu jednogłośnie sprawozdania i plany zostały przyjęte. Następnie z ust zaproszonych gości usłyszeliśmy wiele życzliwości pod naszym adresem.

Rozwinęła się dyskusja o wysokości składki dla naszych pięknych druhen.
W wyniku głosowania składki pozostały na dotychczasowym poziomie.

Po odczytaniu protokołu uchwał i wniosków przewodniczący zamknął walne zebranie sprawozdawcze i zaprosił zebranych na skromny poczęstunek w postaci ciepłej kiełbaski z bigosem.

Jak co roku pragniemy podziękować pani Annie Gralewskiej właścicielce Zajazdu "u Piasta Kołodzieja" za ciepły poczęstunek.

Odczytane sprawozdanie Naczelnika   i   sprawozdanie Prezesa w formie .pdf