PIŁKARSKI   TURNIEJ   DRUŻYN   OSP

o   PUCHAR   KOMENDANTA   POWIATOWEGO
PAŃSTWOWEJ   STRAŻY   POŻARNEJ
w   INOWROCŁAWIU

W sobotę 28 września 2013r na terenie Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej nr 2 w Inowrocławiu odbył się coroczny turniej piłkarski drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu.

W turnieju brały udział drużyny z gminy Kruszwica, Janikowo, Rojewa i Inowrocławia.
Sędzią głównym zawodów był jak zawsze niezastąpiony - asp.sztab. Marek Flis.
Gminę Kruszwica reprezentowali zawodnicy:
  • Grosman Leszek,
  • Grosman Mirek oboje z OSP Chełmce,
  • Wachowicz Jurek z OSP Cukrowni "Kruszwica",
  • Jacek Kaczmarek i pozostali z OSP w Kruszwicy.
  • Kozłowski Krzysztof,
  • Staniszewski Adam,
  • Dembowski Krzysztof,
  • Szewczuk Mikołaj

Po ostrej rywalizacji wyłoniono i nagrodzono trzy najsilniejsze drużyny.

Wręczenia nagród dokonał z-ca Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu bryg. Rafał Wesołek w asyście Prezesa Powiatowego ZOSP RP w Inowrocławiu dh. Romana Zielińskiego i z-cy dow. JRG nr 2 w Inowrocławiu - asp.sztab. Marka Flisa.

I   miejsce zdobyła drużyna gminy Kruszwica.

I I   miejsce zajęła drużyna gminy Janikowo.

I I I   miejsce zajęła drużyna gminy Rojewo.

Okazały puchar kolejny raz przywieźliśmy do Kruszwicy. Jest to doskonały przykład zaangażowania strażaków na wielu płaszczyznach - tych ratowniczych jak i sportowych.

zdjęcia - Mieczysław Kamiński