OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

SZKOLENIE   NA   LODZIE

Nadgoplańskie Wodne Pogotowie Ratunkowe z Kruszwicy i Państwowa Straż Pożarna z Inowrocławia zorganizowali 1 lutego 2014 r. warsztaty szkoleniowe.

Na spotkanie zaproszeni zostali przedstawiciele lokalnych władz, ratownicy sąsiednich WOPR i OSP, pracownicy PSR, UŻŚ, PTTK oraz przedstawiciele firm produkujących i handlujących sprzętem ratownictwa wodno - lodowego i inni.

Na szkoleniu wysłuchaliśmy wykładu "O hipotermii" - Dominika Chmiela i "Struktury lodu i zachowanie się na lodzie" - Marcina Siwka.

Następnie wszyscy przemieściliśmy się w okolice "małego" mostu w Kruszwicy by tam obejrzeć pokaz nowoczesnego sprzętu ratowniczego. Pokaz był doskonale nagłośniony medialnie, więc zgromadził niezłą grupę obserwatorów.FOTO RELACJAKrótką   prezentację   z   pokazów   znajdziemy   tutaj: (57kB)


Jeden z pokazów ciekawego sprzętu ratowniczego firmy KEVISPORT: (57kB)
linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 648 gościem na Naszej stronie.

o     734     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022