O   OSP   w   KRUSZWICY
czytamy   w   "STRAŻAK"-u

Jednostkę naszą spotkało kolejne wysokie wyróżnienie.

Resortowe pismo strażackie wydawane przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej spośród prawie 17 000 jednostek OSP w Polsce dostrzegło naszą działalność i opisało ją .

W Kruszwicy gościliśmy redaktor naczelną tego pisma druhnę Dorotę Pardecką, która po zebraniu materiału opisała nasze dokonania i wypracowaną pozycję w lokalnym społeczeństwie.

W numerze 3 (marcowym) 2014 roku artykuł zajął całe dwie strony czasopisma, bo i dokonań mieliśmy wiele. Jest to zasługa naszego zarządu. Działamy na wielu płaszczyznach ratownictwa, staramy się być wzorem dla innych jednostek i o tym właśnie możemy przeczytać na łamach tej gazetki bractwa strażackiego.

Gazetka "STRAŻAK" jest pismem ogólnopolskim w nakładzie 9200 szt. rozprowadzanym wewnętrznie na zamówienie poszczególnych OSP.
(strażak)
W związku z brakiem dostępności gazety dla wszystkich naszych sympatyków zapraszam do lektury wyżej wymienionego artykułu. ( kliknij w zdjęcie )

Mimo że na stronie nie archiwizujemy artykułów prasowych na nasz temat - dziś robimy wyjątek.