OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

POKAZY   -   IMPREZA

Po długim remoncie kruszwicki rynek znów zebrał mieszkańców na nowej zrewitalizowanej płycie.

Uroczyste otwarcie odnowionego rynku odbyło się 12 października 2014 roku. Jako jedna z atrakcji (szczególnie dla najmłodszych) nasza OSP zaprezentowała posiadany sprzęt. A było, czym się pochwalić, bo właśnie dotarł długo oczekiwany nowy wóz ratowniczo - gaśniczy SCANIA.
Prowadziliśmy również kilka konkursów sprawnościowych dla najmłodszych. Imprezę uatrakcyjnił rozdający cukierki pies ŻAREK i podnośnik hydrauliczny z pobliskiej JRG PSP. Można było podziwiać widok rynku z poziomu kilku dziesięciu metrów stojąc w koszu podnośnika.
A najmłodsi mogli wypróbować poduszkę ratowniczą (skokochron) i zdobyć cenne nagrody. Oczywiście strażacy byli tylko jedną z atrakcji dnia.

O głównych atrakcjach imprezy poczytasz tutaj.

FOTO RELACJA

linia 6