OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

S Z K O L E N I E

Kolejni druhowie pogłębiają swoją wiedzę na zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką PSP kursie ratownictwa technicznego.

Szkolenie odbyło się w terminie 13 do 20 grudnia 2014 r. Każdy z uczestników dostał zakres wiedzy do opanowania w wolnych chwilach. Nowy system przewidział kilka spotkań - wykładów, na których rozwiane zostały wszelkie wątpliwości nasuwające się słuchaczom.
Zajęcia praktyczne odbyły się na złomowisku w Pakości pod czujnym okiem instruktorów z JRG nr 2 PSP. Każdy z uczestników mógł porównać pracę narzędziami trzech czołowych na rynku polskim firm (Lukas, Weber, Holmatro).
Egzamin odbył się w straznicy JRG nr 2 PSP w Inowrocławiu z wynikiem pozytywnym dla kruszwickich ratowników.

Ich nazwiska to:

  1. Hubert Polatowski,
  2. Amadeusz Kułaga
  3. Mikołaj Szewczuk


FOTO RELACJA z zajęć praktycznych

linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 664 gościem na Naszej stronie.

o     752     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022