Z A W O D Y     P O Ż A R N IC Z E

woj. Kujawsko - Pomorskiego
wg regulaminu międzynarodowego CTIF
.
Zawody odbyły się 12 września 2015 roku o godzinie 900.

Na starcie stanęło 13 drużyn MDP dziewcząt i 33 drużyny MDP chłopięce.
Do zawodów dopuszczono jeszcze 3 drużyny z poza rejonu ( 1 drużyna z Białorusi). Goście startowali poza kwalifikacją.

Gmina Kruszwica reprezentowana była przez dziewczyny z naszej MDP i dwie drużyny chłopców z MDP przy OSP Wola Wapowska.
Rywalizacja była widoczna do ostatniego zadania. Poziom wyszkolenia rewelacyjny.

Dziewczyny nasze w ćwiczeniu bojowym wykręciły czwarty najlepszy czas, co pozwoliło zająć 3 miejsce w tej konkurencji.
Druga ważna konkurencja - sztafeta niestety totalnie nie wyszła, co znacznie cofnęło dziewczyny w klasyfikacji generalnej.

Dziewczyny dały z siebie wszystko by dorównać brylującej na tych zawodach drużynie OSP Alcatel - Lucent Polska.     Tym razem nie wyszło.

Reprezentacja kruszwickiej MDP to:

drużyna MDP przy OSP w Kruszwicy

od lewej stoją: Daria Stranc, Wiktoria Sochowska, Weronika Nowakowska, Natalia Charysz, Karolina Kowalska, Martyna Gołdyn, Wiktoria Marciniak, Nikola Robakowska

niżej dowódca drużyny: Oliwia Kaźmierska

Wszystkim dziewczyną należą się podziękowania i gorące słowa uznania za chęć walki i rywalizacji w tak trudnych zawodach.

Szczególne podziękowania należą się opiekunce i trenerce drużyn MDP przy OSP w Kruszwicy druhnie Dagmarze Matyjasik. Jej upór i wola walki przekazywana jest na młode pokolenia, co wiele razy owocowało wysokimi lokatami i wynikami.

Zarząd OSP w Kruszwicy dziękuje nie tylko drużynie, ale i dyrekcji Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Bachorcach , przy którym ta drużyna się rozwija oraz szczególne podziękowania dla rodziców dziewczyn.

Dziewczyny raz jeszcze

DZIĘKUJEMY !

Tabela z wynikami klasyfikacji generalnej możesz znaleźć - TUTAJ.

FOTO RELACJA z ZAWODÓW

drużyna MDP przy OSP w Kruszwicy