WALNE     ZEBRANIE

8 lutego 2019 r. odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze członków Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy.

Zebranie otworzył i powitał gości prezes OSP w Kruszwicy dh Krzysztof Kozłowski.

Na zebranie przybyli:   dh Marek Rimer - członek ZOW ZOSP RP a jednocześnie prezes ZOG ZOSP RP w Kruszwicy,   nadbryg. mgr inż. Janusz Halak - Kom. Wojewódzki PSP,   mł. bryg. mgr Jacek Kaczmarek - Z-ca Kom. Wojewódzkiego PSP,   st. bryg. mgr inż. Andrzej Stachowicz - Kom. Powiatowy PSP,   Mikołaj Bogdanowicz - Wojewoda Kujawsko - Pomorski,   Dariusz Witczak - Burmistrz Miasta i Gminy Kruszwica,   Aleksander Budner - Przewodniczący Rady - Miejskiej w Kruszwicy,   dh Lech Sobecki - Dyrektor "Cukrowni Kruszwica",   dh Brunon Olejarski - członek ZOG ZOSP RP w Kruszwicy,   Grzegorz Kubiak - Prezes Gospodarstwa Rybackiego "Gopło" w Kruszwicy,   przedstawiciel WOPR.

Walne Zebranie rozpoczęło się od odegrania hymnu Związku, następnie uczczenie minutą ciszy zmarłych strażaków z naszej jednostki i dalszy przebieg zebrania zgodnie z przygotowanym programem.

Sprawozdania odczytali:
  • z działalności OSP w Kruszwicy - z-ca naczelnika dh Krzysztof Wach.
  • sprawozdanie finansowe - skarbnik dh Mirosław Marciński.
  • sprawozdanie Komisji Rewizyjnej - członek KR dh Mateusz Zieliński.
Plany na 2019 rok odczytali:
  • plan działalności - w-ce prezes dh. Dagmara Matyjasik.
  • plan finansowy - skarbnik dh. Mirosław Marciński.

Sprawozdania i plany w drodze głosowania zostały przyjęte jednogłośną wolą zebranych. Za udzieleniem absolutorium Zarządowi głosowali wszyscy obecni na sali członkowie. Nie podjęto tematów do dyskusji, więc głos zabrali zaproszeni goście.

Odczytano treść uchwały organizacyjno - programowej. W drodze głosowania jawnego zatwierdzono jej treść.

Walne Zebranie OSP w Kruszwicy zakończył przewodniczący i zaprosił na przygotowany poczęstunek.