D Z I A Ł A L N O Ś Ć   w   2020 roku

• 08 września 2020 r   -   Rozpoczęcie remontu garażu w strażnicy
  • 07 września 2020 r   -   Przydzieloną nam promesę na kwotę 15 000 zł
  • 28 sierpień 2020 r   -   Akcja "Środki ochrony indywidualnej dla placówek oświatowych"
  • 15 sierpień 2020 r   -   Rozpoczęcie remontu posadzki w gażu strażnicy.
  • 10 sierpień 2020 r   -   W Urzędzie Gminy podziękowanie za bohaterski czyn odebrał dh Krzysztof Tylisz i policjant sierż.sztab. Tomasz Żurawski (uratowania kobiety z zadymionego mieszkania).
  • 01 czerwca 2020 r   -   Przystępujemy do międzynarodowej akcji "GASZYN CHALLENGE - pompujemy dla Wojtusia". Akcja polaga na publicznym wykonaniu ćwiczenia sportowego tj.10 pomopek całą załogą i nominowanie dwóch kolejnych zespołów do ćwiczenia. Wpłacamy pieniązki na konto Wojtusia. Nominowani i nie ćwiczący też wpłacają symboliczna karę pieniężną na konto pomocy.
  • 16 maj 2020 r   -   Pożegnanie z służbą druha Mateusza Zielińskiego
  • 27 kwiecień 2020 r   -   Przystąpiliśmy do zbiórki pieniędzy na Dominika by go wspomóc w walce z nowotworem.
  • 24 styczeń 2020 r   -   Zebranie sprawozdawcze (walne)