OSP w Kruszwicy Mieczysł‚aw Musiał‚owski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej czł‚onkowie, osiągnię™cia, historia, wyposażenie. 2009 - 2018 1024 polski ===============

ZESTAWY     HYDRAULICZNE

H O L M A T R O

holmatro SP4050 C         holmatro SP4240 C holmatro pompa
holmatro rozpierak teleskopowy     holmatro HRS 22 holmatro mini nożyce

holmatro - łańcuch

osp w kruszwicy

L U K A S

lukas w osp kruszwica lukas w osp kruszwica

osp w kruszwicy

W E B E R

weber w osp kruszwica weber w osp kruszwica