OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

W Y P A D E K     D R O G O W Y


Był czwartek 23 listopad 2017 roku o godzinie 756 dyspozytor PSK PSP w Inowrocławiu drogą radiową zleca wyjazd w kierunku Skulska do zdarzenia drogowego.

Kilka minut później jesteśmy na miejscu.

W pobliżu miejscowości Baranowo znajdujemy samochód osobowy (trudno określić markę) mocno pognieciony i zniszczony. Wewnątrz trzy osoby.

Do działań przystąpiliśmy zestawem medycznym i sprzętem hydraulicznym.
Przy współpracy z ratownikami medycznymi rozcinamy wrak pojazdu, aby jak najszybciej uwolnić pasażerów i przekazać zespołowi medycznemu do transportu.

Z pojazdu uwolniony został kierowca i pasażerka z tylnej kanapy. Oboje z obrażeniami kończyn przewiezieni natychmiast do szpitala w Inowrocławiu.
Druga pasażerka siedząca z przodu doznała bardzo silnego urazu. Niestety, na pomoc było już za późno.

Samochód jak się później okazało był to Citroen Xara.

Przybyła na miejsce policja wraz z prokuratorem prowadzą czynności ustalające przyczynę zdarzenia. Z wstępnych ustaleń policji dowiadujemy się, że samochód ciężarowy jechał z przeciwnego kierunku dość szeroko, co zmusiło kierowcę citroena do ucieczki na pobocze wąskiej drogi. Gdy ciężarowy przejechał kierowca stracił panowanie nad kierownicą i uderzył w drzewo po przeciwnej stronie drogi.

Na miejsce dojechały jeszcze dwa wozy ratowniczo - gaśnicze z JRG nr 1 z Inowrocławia, oraz OSP Jeziora Wielkie. Do transportu medycznego oprócz zespołu z Kruszwicy dojechał zadysponowany zespół ratowniczy z Strzelna.

W miejscu zdarzenia droga była całkowicie zamknięta. Ruch odbywał się objazdem. Utrudnienia w ruchu trwały około 4 godzin.


FOTO RELACJAlinia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 662 gościem na Naszej stronie.

o     750     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022