P O Ż A R

2 marca 2023r. o godz. 0706 otrzymaliśmy z PSK PSP w Inowrocławiu zgłoszenie o pożarze budynku mieszkalnego w Bachorcach. Natychmiast na miejsce udał się nasz zastęp.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastaliśmy budynek mieszkalny cały objęty ogniem, a od patrolu policji, który był już na miejscu dostaliśmy informację że jest podejrzenie o znajdującej się osobie w środku budynku. Po przekazaniu informacji przez KDR do PSK PSP w Inowrocławiu o zaistniałej sytuacji i potrzebie sił i środków, na miejsce pożaru zostały skierowane kolejne zastępy straży pożarnej. Ze względu na wysoką temperaturę i zagrożenie zawalenia się budynku wejście do wewnątrz było ograniczone.

Po ugaszeniu pożaru przystąpiliśmy do oddymiania i przeszukiwania budynku. Jak się okazało w wewnątrz budynku nikogo nie było.

W działaniach gaśniczych brały udział:
  • 2 zastępy OSP KSRG Kruszwica (469-62, 469-61),
  • 4 zastępy z JRG 1 PSP Inowrocław (461-25, 461-53, 461-90, 460-90),