OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

H O L M A T R O

WYWAŻACZ     DO   DRZWI

holmatro SP4050 C

DANE TECHNICZNE:
  • Maks. ciśnienie robocze - 720 bar
  • Max. wysokość rozwarcia - ? mm
  • Min. wysokość szczeliny - ? mm
  • Siła - ? t
  • Waga rozpieracza - ? kg
  • Waga pompy - ? kg
  • Waga zestawu z walizką - ? kg

linia 6

<<<   wróć do poprzedniej strony   >>>

linia 6

o     1296     o