OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

Ł Ą C Z N O Ś Ć     R A D I O W A


Motorola GM 360

GM 360 OSP w Kruszwicy


Posiadamy dwie radiostacje GM 360. Jedna zamontowana jest na samochodzie ratowniczo - gaśniczym Mercedes, druga natomiast na samochodzie operacyjnym KIA.

Radio posiada wiele ciekawych funkcji. do najbardziej przydatnych należą : skanowanie kanałów, nadawanie uruchamiane głosem (VOX), kompresja głosu X-Pand oraz wyciszanie Low Level Expansion.

DANE TECHNICZNE:

linia 6

<< wróć do poprzedniej strony > >

linia 6
rulon

Jesteś 368 gościem na Naszej stronie.

o     1274     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022