OSP w Kruszwicy Mieczysł‚aw Musiał‚owski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej czł‚onkowie, osiągnię™cia, historia, wyposażenie. 2009 - 2018 1024 polski ===============

C Z Ł O N K O W I E

MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy
współpracuje z

Gimnazjum Nr3 w Bachorcach

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu dyrekcji i pedagogów z tej placówki
co roku skupiamy młodzież uczestniczącą w zawodach, konkursach i olimpiadach.
Drużyna liczy około 10 dziewczyn.

opiekunką drużyny MDP w Kruszwicy jest:

druhna

Matyjasik Dagmara