OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2017 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

Mapa Kruszwicy
O G Ł O S Z E N I A


120 lecie powstania OSP w KRUSZWICY

15 września 2017 r. na kruszwickim rynku odbędą się uroczystości jubileuszowe.

120 lat OSP w Kruszwicy

120 lat OSP w Kruszwicy

Na wspólne świętowanie zapraszamy też
wszystkich mieszkańców miasta i gminy Kruszwica,
naszych przyjaciół, sympatyków i fanów.

120 lat OSP w Kruszwicy

===============

MSZA ŚWIĘTA ZA STRAŻAKÓW

Msza 4 maja 2017 godzina 1200 rynek w Kruszwicy.
Zbiórka uczestników przed bramą kruszwickiej cukrowni. Przemarsz z orkiestrą detą do miejsca ceremonii. Po mszy micha grochówki dla rozgrzania atmosfery w sadzie u księdza.

===============

C A P S T R Z Y K

12 maj 2017 roku godzina 1700 na rynku w Kruszwicy. Zbiórka uczestników przed strażnicą OSP w Kruszwicy. Przemarsz z orkiestrą dętą na płytę rynku. Nastepnie przemarsz ulicami Kruszwicy ( Rybacka, Powstańców Wlp., Kraszeskiego, Niepodległości, Rynek, Zamkowa). Na parkingu PTTK rozwiazanie caprzyku.===============

Nabór nowych członków

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Kandydatów zapraszamy codziennie do budynku strażnicy w Kruszwicy ul. Niepodległości 47 a

===============

Zdjęcia archiwalne

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o udostępnienie z rodzinnych albumów zdjęć archiwalnych o tematyce strażackiej.
Zdjęcia po zeskanowaniu (nie zniszczone) powrócą do właściciela.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.

===============

Pamiątki strażackie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów, dokumentów i innych pamiątek o tematyce strażackiej.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.


PRZEKAŻ
jeden procent podatku na strażakówrulon

Jesteś 1423 gościem na Naszej stronie.


o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim wszelkie prawa do fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie są własnością OSP w Kruszwicy.
Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

© 2010 - 2017 by   OSP w Kruszwicy