O G Ł O S Z E N I A

WALNE   ZEBRANIE

1 marca 2024r. zapraszamy wszystkich strażaków naszej jednostki
na zebranie sprawozdawczo - wyborcze naszej społeczności.
Zebranie odbędzie się w strażnicy OSP w Kruszwicy
na ulicy Niepodległości 47a o godzinie 1800.

Porządek Walnego Zebrania:
  1. Otwarcie zebrania.
  2. Powitanie zaproszonych gości i uczestników zebrania.
  3. Wybór przewodniczącego zebrania, protokolanta oraz komisji.
  4. Przyjęcie porządku zebrania.
  5. Przedstawienie sprawozdania z działalności.
  6. Przedstawienie sprawozdania finansowego.
  7. Przedstawienie sprawozdania Komisji Rewizyjnej.
  8. Głosowanie za udzieleniem absolutorium dla Zarządu OSP oraz Komisji Rewizyjnej za okres sprawozdawczy.
  9. Przedstawienie planu działalności i planu finansowego na rok bieżący.
  10. głosowanie za przyjęciem planów: działalności i finansowego
  11. Wybory.
  12. Dyskusja i wolne wnioski.
  13. Podjęcie uchwał i przyjęcie wniosków do realizacji.
  14. Zakończenie zebrania.

Nabór nowych członków

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zaprasza wszystkich chętnych do wstąpienia w nasze szeregi. Kandydatów zapraszamy codziennie do budynku strażnicy w Kruszwicy ul. Niepodległości 47 a

Zdjęcia archiwalne

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o udostępnienie z rodzinnych albumów zdjęć archiwalnych o tematyce strażackiej.
Zdjęcia po zeskanowaniu (nie zniszczone) powrócą do właściciela.
Swoją chęć uzupełniania historii jednostki proszę zgłaszać do sekretarza OSP, administratora tej strony, lub w budynku strażnicy.

Pamiątki strażackie

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Kruszwicy zwraca się z prośbą do mieszkańców o przekazanie przedmiotów, dokumentów i innych pamiątek o tematyce strażackiej.

PRZEKAŻ
1,5 procenta podatku na strażaków