D Z I E Ń         D Z I E C K A

POKAZY   na   LETNISKU

31 maja 2010r. z okazji corocznego Dnia Dziecka na Półwyspie Rzępowskim w Kruszwicy odbyła się plenerowa impreza dla naszych milusińskich.
Organizatorami były kruszwickie komitety osiedlowe nr 1 i 3, Przedszkole Samorządowe nr 1 i Przedszkole Samorządowe Nr 3 im.Ewy Lewańskiej, Nadgoplański Park Tysiąclecia, oraz Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit".
Wśród atrakcji specjalnych imprezy były pokazy sprawności i sprzętu kruszwickich policjantów, ratowników i strażaków.
Wszyscy mieli okazję posiedzieć w wspaniałym nowoczesnym wozie strażackim, porozmawiać o trudnej pracy strażaka, jak i przymierzyć wyposażenie osobiste strażaka. Nie zabrakło również wielu gier, zabaw i konkursów (również przygotowanych przez strażaków).
Dla wszystkich przybyłych dzień ten pozostanie na długo w pamięci.
Nam pozostała iskierka nadziei że takie spotkania zaowocują w przyszłości i dzisiejsze maluchy za parę lat zaczną zapełniać Naszą strażnicę.