OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

K U R S

RATOWNICTWA     TECHNICZNEGO

Grupa strażaków z naszej jednostki, oraz z OSP Cukrownia i Polanowice uczestniczyła w kursie z zakresu Ratownictwa Technicznego.

Kurs trwał trzydzieści jeden godzin lekcyjnych. Odbywał się na terenie Cukrowni w Kruszwicy - część teoretyczna, ćwiczenia natomiast kursanci zdobywali na naszym sprzęcie.

W dniu 13 września 2012r. odbył się egzamin kończący ten kurs.

Przybyła komisja egzaminacyjna w składzie:
bryg. Stanisław Orzeł; kpt. Jacek Kaczmarek; tech. poż. Mieczysław Musiałowski.

Kursanci po wypełnieniu testu sprawdzającego wiedzę teoretyczną przystąpili do egzaminu praktycznego. Zadaniem egzaminacyjnym było uwolnienie poszkodowanego z samochodu osobowego po wypadku. Następnie zadania to pokazanie wybranych technik cięć i metod udostępniania przestrzeni w wraku samochodu.


Kurs zakończył się dla wszystkich egzaminowanych pozytywnie, co zwiększyło grono wyszkolonych ratowników.


FOTORELACJA

linia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 627 gościem na Naszej stronie.

o     711     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022