TURNIEJ   PIŁKARSKI

Jak co roku w wrześniu odbywa się turniej w piłkę nożną na trawie.
Turniej organizowany jest przez KP PSP w Inowrocławiu dla jednostek OSP z terenu powiatu. W turnieju biorą udział strażacy jako drużyny jednostek OSP lub przedstawiciele gmin. Rywalizacja turniejowa jest o puchar Komendanta Powiatowego PSP w Inowrocławiu.

Tegoroczna edycja odbyła się 30 września 2017 roku o godzinie 10 na boisku JRG 2. Mecze odbywały się na zasadzie każdy z każdym. Zwycięzca zapewni sobie prawo reprezentowania powiatu inowrocławskiego w XIII Wojewódzkim Turnieju Halowej Piłki Nożnej Drużyn OSP Województwa Kujawsko-Pomorskiego o Puchar Prezesa Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Mecz sędziował niezastąpiony st.asp. Marek Flis który to był zarazem organizatorem tego turnieju.

Na zakończenie turnieju sędzia główny odczytał notowania. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Inowrocławiu st. bryg. mgr inż. Andrzej Starowicz osobiście wręczył piękne puchary.

Klasyfikacja końcowa:
1   miejsce OSP Kruszwica
2   miejsce OSP Janikowo
3   miejsce OSP Gniewkowo

Ranking na najlepszego strzelca turnieju wygrał zawodnik OSP w Kruszwicy - prezes OSP dh Krzysztof Kozłowski.