Prezes OSP w Kruszwicy

Z-cą Komendanta Powiatowego PSP

w Radziejowie

W dniu 01.03. 2023 roku w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie odbyło się uroczyste przyjęcie obowiązków przez nowo powołanego Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Radziejowie mł. bryg. mgr Macieja Góreckiego oraz jego Zastępcy kpt. mgr Krzysztofa Kozłowskiego.

Akt powołania wręczył Kujawsko- Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbryg. Jacek Kaczmarek.

Głównym punktem uroczystości było oficjalne przyjęcie obowiązków i przywitanie się ze sztandarem Komendy Powiatowej PSP w Radziejowie przez nowo powołanych Komendantów. Uroczystość swą obecnością zaszczycili:

- Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu nadbryg. Jacek Kaczmarek,

- Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Kujawskim bryg. Adam Małecki,

- Wicestarosta powiatu radziejowskiego Grzegorz Piasecki,

- Burmistrz Miasta Radziejowa Sławomir Bykowski,

- Sekretarz Gminy Radziejów Arleta Brochocka,

- Zastępca Wójta Gminy Osięciny Marek Roszak,

- Wójt Gminy Dobre Stefan Śpibida,

- Wójt Gminy Topólka Konrad Lewandowski,

- Wójt Gminy Bytoń Artur Ruciński,

- Komendant Powiatowy Policji w Radziejowie mł. insp. w st. spocz. Tomasz Pacholski,

- Prezes Zarządu Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Radziejowie dh. Roman Szczerbiak,

- Dyrektor Zespołu Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przemystce Jacek Malinowski,

- Przewodniczący Zarządu Terenowego Związku Zawodowego Strażaków ,,Florian” w Radziejowie mł. asp. Błażej Bachurski,

- Funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Powiatowej PSP w Radziejowie.

Kpt. mgr Krzysztof Kozłowski obecnie pełni także funkcję Komendanta Ochrony Przeciwpożarowej w Kruszwicy, oraz funkcję Prezesa jednostki OSP Kruszwica.

GRATULUJEMY !!!