OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

oo
ooo
ooo
emblemat OSP w Kruszwicy
ksrg
menu

W Y P A D E K     D R O G O W Y


20 sierpnia 2017 roku dostajemy wezwanie do miejscowości Bródzki - zdarzenie drogowe. Ruszamy jest godzina 2157

Będąc na miejscu zastaliśmy samochód osobowy marki Daewoo Lanos czołowo wbity w przydrożne drzewo. Późna pora utrudniała prowadzenie akcji. Na miejscu zastaliśmy dwie dziewczyny z znacznymi obrażeniami ciała.

Po wydobyciu na zewnątrz pojazdu niezwłocznie zostały przekazane ratownikom medycznym przybyłym na miejsce. Kierowca i pasażer po zaopatrzeniu natychmiast odwiezione zostały do pobliskiego szpitala w Inowrocławiu.

Policja ustala przyczynę zdarzenia.FOTO RELACJAlinia 6
< < < wróć do poprzedniej strony > > >
linia 6

rulon

Jesteś 668 gościem na Naszej stronie.

o     756     o
Informujemy, iż w celu zliczenia ilości odwiedzin korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Zalecam pozostawienie ustawień standartowych używanej przeglądarki internetowej.
Nie zalecany typ przegladarki to Internet Explorer
ogieńogieńogieńogieńogieńogieńogień
Zgodnie z ustawą o prawie autorskim, kopiowanie i rozpowszechnianie fotografii i innych materiałów znajdujących się w tym serwisie
bez informacji o pochodzeniu (adresie strony) lub bez zgody autora serwisu jest zabronione.

graphic design by Musiałowski Mietek   - © 2009 - 2022