OSP w Kruszwicy Mieczysław Musiałowski Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy Ochotnicza Straż Pożarna w Kruszwicy, jej członkowie, osiągnięcia, historia, wyposażenie. 2009 - 2019 1024 polski ===============

Z D A R Z E N I E     D R O G O W E

21 listopad 2017 roku o godzinie 1641 wpływa zgłoszenie o wypadku drogowym w Janowicach.

Po dojechaniu na miejsce zdarzenia zastajemy ciągnik siodłowy marki SCANIA z naczepą przewrócony na prawy bok wzdłuż przydrożnego rowu. Po drugiej stronie drogi w polu stoi samochód osobowy marki SKODA

Dzielimy się za dwa zespoły jeden sprawdza i zabezpiecza ciężarówkę drugi samochód osobowy.
Z obydwóch pojazdów kierowcy wyszli o własnych siłach.
Dojeżdżają kolejne wozy ratownicze. Policja ustala przyczynę zdarzenia.

Utrudnienia w ruchu na (DP nr 412) trwały około 4 godzin.

FOTO RELACJA

linia 6